top of page

אודות סטודיו ליזה אזריאלי הירש אדריכלות ועיצוב פנים

סטודיו ליזה הוקם ב- 2021 על ידי ליז אזריאל וחברת אזריאלי הירש אנד קו הסטודיו הינו מוביל בתחום שרותי העיצוב ואדריכלות למשרדים, לבתים פרטיים, פנטהאוזים, בנייה רוויה, חנויות ועיצוב נוף, המשרד עובד עם טובי האדריכלים, אנו מתמחים ביצירת עיצובי מגורים ומסחר ייחודיים עבור כלל הלקוחות, אנו אוהבים לשתף פעולה עם הלקוחות שלנו ביצירת חללים אשר מדגישים את האישיות והסגנון שלהם, אצלנו תקבלו חווית לקוח אישית ייחודית ועבודה באיכות יוצאת דופן וזה הדבר שבעינינו הוא בעל חשיבות הגדולה ביותר עבורנו, אם אתם מחפשים מישהו שיקשיב לרעיונות שלכם ויבין את צרכי העיצוב שלכם  צרו איתנו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ, אנו אוהבים ליצור ויחד ניצור לכם חלומות.

בשנים האחרונות התרחשו המון שינויים בעולם העיצוב וכמו כל תחום בחיים זה דורש מעורבות ויצירה ללא הפסקה בכל תחומי העיצוב, לימוד מתמיד של עולמות העיצוב הוא המפתח שיכול לתת לנו את היכולת לתת לכם שירות יוצא דופן, אנו מקפידים לבקר כל הזמן בשלל התערוכות המובילות בעולם ולהתעדכן בכל מה שחדש בעולם העיצוב והטכנולוגיה, השילוב המקודש בין אהבה ליצור והכישרון יכול להוביל רק למקום אחד- ליצירה מושלמת.

משרדנו עובד עם יועצי תכנון, קבלנים, ואדריכלים, ומפקחי בנייה.

34.3.jpg

עיצוב VIP

מה זה כולל:

הערכת מתווה קיים ותוכנית עיצוב חדשה.
עיצוב קונספט ותוכנית מותאמת אישית המשקפת את הסגנון וסגנון החיים של הלקוח ביום אחד.

איך זה מתבצע?

אנו מגיעים אליכם הביתה ולוקחים מידות, מסכמים על צבעים ומדברים על צרכי עיצוב ספציפיים.

אנו מבקרים באולמות התצוגה השונים ומקיפים את כל המוצרים שיידרשו לפרויקט שלכם: אריחים, אביזרי אינסטלציה, תאורה, ארונות וכו'.

בסופו של יום, כל המידע מאורגן כך שהוא יהיה מוכן לקבלן כדי שנוכל להתחיל את הפרויקט, לא לפני שניצור לכם הדמיה תלת ממדית של כל מה שבחרתם.

עיצוב VIP זה בשבילכם אם... אתם חושבים על שיפוץ חדר אמבטיה או מטבח ואתם רוצים שמישהו יעשה עבורכם את תוכנית העיצוב ויקנה עבורכם את כל המוצרים הנדרשים.

עיצוב פנים מלא

מה זה כולל:

תכנון חלל - תכניות רצפה וריהוט, קונספט עיצובי - תכנית עיצוב מותאמת אישית לכל חדר המותאם לאורח החיים ולטעם הספציפי שלכם  תוך מתן מענה לצרכי העיצוב של שלכם.

זה מורכב מ:

בחירת צבע ומשטחים, צבע וגוון של הרהיטים, שטיחים, תאורה, אומנות ואביזרים נוספים, עיצוב וייצור ריהוט וטיפול בעיצוב החלונות בהתאמה אישית, פיקוח על פרויקט העיצוב מתחילתו ועד רגע ההתקנה, כולל התממשקות עם: קבלנים, ספקים, חדרי עבודה ומתקינים.

זה בשבילכם  אם... אתם רוצים שמישהו אחר ידאג לכם לכל הפרטים, החל מתפיסת עיצוב ועד סיום עיצוב.

ייעוץ

כל שירותי העיצוב שלנו מתחילים בפגישת ייעוץ של 90 דקות, אנחנו מדברים על בעיות העיצוב והאתגרים שבהם אתם צריכים עזרה, אנו מכסים נושאים החל מפלטות צבעים, מטרות עיצוב, רעיונות לתכנון רצפה, פריסת רהיטים, מיקום חפצי אומנות, מוצרים ספציפיים הנחוצים לבית.

אנו מעודדים אתכם להכין רשימה של כל השאלות שלכם בנוגע לעיצוב כדי שנוכל לענות על כמה שיותר שאלות במהלך הפגישה שלנו, בסוף הייעוץ אנו נדון יחד איזה  עיצוב יהיה הצעד הבא הטוב ביותר עבורכם, ניפגש יחד באולמות תצוגה,  נדון כיצד ליישם את העבודות שיש לבצע לגבי קבלנים, רצף העבודות וכל שאר פרטי התכנון, בכל פעם שניפגש אתם תקבלו תקציר של מה שדיברנו יחד עם רשימה של כל צעדי הפעולה שצריך לנקוט 

bottom of page